PIX

  +200 Canales de TV en VIVO en español y las cadenas más importantes de USA
Pagos por evento, Deportes, Música, Infantiles, Documentales, Noticias, etc

  Acceso a +3000 Películas de estreno
Disfruta del mejor canal en el mercado para ver películas, ya que cuenta con una GRAN cartelera de estrenos con opción de idioma inglés/subtítulos y en español.

  Acceso a +500 Series de TV
Accede a todas las temporadas de tus series favoritas, contamos con una gran biblioteca con gran calidad de imagen.

  + Servicios
disponible para dispositivos roku, Android  (android tv box, mibox, Amazon Fire TV, tablets,smartpone, smartv)

  Canal de Adultos
Cuenta con una gran cartelera de Videos on Demand para adultos  cuenta con protección parental.

  Subscripción por roku
Subscripción mensual por cada dispositivo 

Pix canal iptv gran variedad en programacion

¿CUANTO CUESTA?

1  MES 

$200.00MXN

123-456-7890

$12 USD

VIDEO DEMOSTRATIVO

Preguntas más frecuentes

3D Baskı Hizmeti


3D baskı hizmeti genellikle tasarım, mimari, eğitim ve hobi amaçlı aktiviteler için verilmektedir. Fakat teknolojik gelişmelere paralel olarak 3D baskının günlük hayatımızın bir parçası haline geldiği bir gerçek. Bu nedenle 3D baskı hizmeti aklınıza gelebilecek hemen her alanda kullanmanız mümkün. Örneğin, 3D baskı hizmeti ile eşyalarınızı tamir edebilir, kendi kullanımlarınız için size özel eşyalar üretebilirsiniz. 3D baskı hizmeti ile yapabilecekleriniz tabii ki bunlarla da sınırlı değildir.
Limit, Hayal Gücünüz!


Şunu unutmayın ki 3D baskıda limit, hayal gücünüzdür. Hayal ettiğiniz her şeye hacim katabilir ve gerçek bir nesne haline getirebilirsiniz. 3D baskı hizmeti sayesinde üretkenliğinizi arttırabilir, hayal gücünüzün sınırlarını zorlayabilir ve gözünüzde canlandırabildiğiniz hemen her şeyin somut halini elde edebilirsiniz.
Tasarımlarınıza Hacim Katın!


3D modelleme, eğitim amaçlı olarak öğrencilerin görsel, çizim ve kavrama kabiliyetini geliştiren ve aklındakileri karşıya anlatmalarının en güzel yoludur. 3D modelleme eğitimleri özellikle çocukların 3 boyutlu düşünebilme yeteneğini geliştirdiği için çok faydalıdır. Bunun yanı sıra 3D modelleme sayesinde çocukların hayal gücü yükseltilebilir. Küçük yaşta alınacak olan 3D modelleme eğitimleri çocukların daha yaratıcı ve analitik düşünme kabiliyetlerini olumlu bir şekilde etkileyecektir. Bütün bunların dışında 3D baskı hizmeti ile kendinize ait ve sadece size özel olan eşyalar tasarlayabilir ve bunların 3 boyutlu çıktılarını alabilirsiniz. Örneğin, en sevdiğiniz oyun karakteri çalışma masanızda olsun istemez miydiniz?​ Ya da kendi aracınızın bir modeli... Kendi tasarladığınız bir küpe, kolye veya masa lambası? Her insan kendine özel eşyalara sahip olmak ister. Eğer 3D baskı tasarım ve modelleme konusunda tecrübe kazanmak istiyorsanız, hemen 3Dilim YouTube kanalımızı takip edebilir, Blog sayfamızda yer alan yazıları ve 3D tasarım eğitimlerimizi inceleyebilirsiniz. Ve eğer tasarımlarınıza hacim katmak istiyorsanız tek yapmanız gereken şey 3Dilim Baskı ve Tasarım Atölyesi’ne bu tasarımları yollamak. Gerisini bize bırakın.
3D Baskı Deneyimine Hazır Olun!


Size özel eşya ve tasarımlar, projeniz için gerekli parçalar veya kırılan, kaybolan yedek parçalarınızı ekonomik bir şekilde temin edebileceğiniz bir 3D baskı hizmeti deneyimine hazır mısınız?